BIP

ITAM Zabrze Praca w ITAM Pracownik inżynieryjno-techniczny / technolog

na stanowisko

Pracownik inżynieryjno-techniczny / technolog zaopatrzeniowiec

Zadania:

  • okeślanie technologii wykonania detali mechanicznych oraz ich wycena,
  • zakup materiałów i narzędzi,
  • kooperacja w zakresie technologii niewykonywanych w ITAM (obróbka galwaniczna, malowanie, wyważanie).

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego i technologii,
  • umiejętność wyceny detali na podstawie rysunków technicznych,
  • umiejętność obsługi programów Inventor, Autocad, MS Ofiice oraz programów magazynowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć składniki wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w instytucie badawczym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres:

Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM

ul. Roosevelta 118, 41-800 Zabrze

z dopiskiem na kopercie „aplikacja technolog-zaopatrzeniowiec’’

- w temacie wiadomości proszę wpisać „aplikacja technolog-zaopatrzeniowiec’’

Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM informuje, że w każdym czasie przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania i wycofania zgody na ich przetwarzanie.

Dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko technolog-zaopatrzeniowiec ogłoszonym 14 czerwca 2018 r. prowadzonym przez Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."