Facebook Google YouTube
ITAM Zabrze Kariera Ogłoszenia archiwalne Specjalista techniczny w pionie wsparcia
PDF Drukuj Email

Łukasiewicz - ITAM poszukuje pracownika do Grupy Badawczej Systemów Telemedycznych

na stanowisko: specjalista techniczny w pionie wsparcia - programista systemów wbudowanych

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Zabrze, ul. Roosevelta 118

Zadania:

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej projektów/produktów w zakresie inżynierii biomedycznej,
  • kontrola prototypów projektowanych urządzeń,
  • ścisła współpraca z innymi działami Instytutu (informatycy, elektronicy),
  • współpraca z działem produkcyjnym.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • znajomość języków programowania: ANSI C, C#,
  • znajomośc środowisk: MathLab, LabView, Microchip Studio,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność manualnego lutowania w technologii SMT i THT,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność, dokładność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
  • dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć składniki wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w instytucie badawczym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie - w terminie do dnia 23 maja 2021 r. - aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Techniki i Aparatury Medycznej

ul. Roosevelta 118, 41-800 Zabrze

z dopiskiem na kopercie „aplikacja specjalista techniczny w pionie wsparcia - programista systemów wbudowanych’’

- w temacie wiadomości proszę wpisać „aplikacja specjalista techniczny w pionie wsparcia - programista systemów wbudowanych’’

Dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Techniki i Aparatury Medycznej moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [RODO]”.

Dowiedz się jak przetwarzamy twoje dane osobowe na potrzeby rekrutacji.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana  na stronie internetowej Łukasiewicz-ITAM.